Om os

 

Gennem vores netværk har vi en bred sammensætning af kompetencer, der giver os det bedste fundament for at yde rådgivning, foredrag og undervisning omkring virksomhedens intranet og hjemmeside.  Det er det samme netværk, som vi trækker på, når medlemmerne i netværksgrupperne ønsker forskellige indlæg til netværksmøderne.

Vi skaber værdi med intranet, markedsføring på nettet og digital kommunikation i offentlige og private organisationer gennem netværksgrupper, konferencer og rådgivning.

                                                                                              

 Personalet 

 Kurt Kragh Sørensen 

Indehaver

Foredrag, workshops og rådgivning

Kurt@IntraTeam.dk

 

 Anette Wittenberg

Netværks- og intranetkonsulent 

 

AW@IntraTeam.dk

 

Anja Thinggaard Madsen

 Netværkskoordinator

 

 

Anja@IntraTeam.dk

Pia Nielsen

 Dialogmarkedsfører

 

 

Pia@IntraTeam.dk

 

 Irmina Szczepaniak

Salgskoordinator  

 

 

Irmina@IntraTeam.dk

 Amanda Gladbjerg

Researcher og koordinator  

 

Amanda@IntraTeam.dk

 Sanne Høgh

Markedsføring og salgskoordinator  

 

Sanne@IntraTeam.dk

 Anne Due

Telefonomstilling  

 

 

Anne@IntraTeam.dk

  

 

Kristian Norling

Netværks- og intranetkonsulent, Sverige

 

Kristian@Intranatverk.se

 

Ted Berg

Partner i Sverige

 

 

ted@Intranatverk.se

 

Caroline Simoný

Partner i København

 Caroline.simony@intra2.dk

 

Mads Richard Møller 

Partner i København

Mads@intra2.dk

 

  

DJ BOB 



Junior humørspreder

Tjalfe



Senior humørspreder

 

 

IntraTeam aps 

Frichsparken 
Søren Frichs Vej 38 K 
DK- 8230 Aabyhøj-Aarhus 
Danmark 

VAT- No: DK  26992230

Phone No: +45 70 26 08 01

E-mail: Info@IntraTeam.dk

Bank 

Nordea 
Erhvervsfilial Arhus
skt. Clemens Torc 2-6 
Dk-8000 Aarhus C 
Danmark 

Tel.:  +45 89 33 33 01 

IBAN-nummer: DK4520000723140498

SWIFT/BIC-kode NDEADKKK

Bank sort code 2211 Account No. 0723 140 498 

Vestjysk Bank ( Aarhus lokalbank) 

Havnegade 2 
DK-8000 Aarhus C 
Danmark 

Tel.: +45 87 61 45 00 

IBAN-nummer: DK3472700002019109 

Swift/BIC-kode: VEHODK22

Bank sort code 7270 Account No. 0723 140 498 

Accountant 

Deloitte 

Lawyer 

Kromann Reumert 

 

 

Feedback Form